Sklenice "žralok"

Sklenka na víno se žralokem. Figurka je ručně vyrobena na sklářském kahanu z tvrdého skla. Je vhodná pro každého, kdo má rád ruční výrobu, kvalitu a originalitu. Udělejte radost sobě, nebo někomu blízkému skleničkou s vlastním motivem.

Sklenice s figurkami pro vás vyrábím z českého skla a z barevných borosilikátých tyčí, které k nám dovážíme z USA.

No a co se stane když dorazí k nám do sklárny? U sklářského kahanu ze skleněných tyčí já, společně s mým dědečkem modelujeme při 1 500 stupních Celsia skleněné figurky na přání. Ty následně ručně zatavuje do skleněných karaf či sklenic můj tatínek, nebo se pod UV lampou lepí do skleniček.

Jelikož je každá sklenice vyrobena s láskou, v případě, že se vám figurka náhodou ulomí, rádi vám ji zdarma opravíme, stačí napsat a ulomenou figurku nám zaslat. 

V případě, že si přejete vyrobit skleničku s vlastním motivem, který jste na webu nenašli, neváhejte mě kontaktovat na e-mail: leona.mikova@mikaglass.cz

Objem: 350 ml.

Ručně vyrobené autorské sklo. Nelze mýt v myčce.

Jedná se o zakázkovou výrobu, aktuální doba dodání se různí, je vždy uvedena na úvodní straně s produkty, pokud sklenici potřebujete do konkrétního termínu, připište jej do poznámky k objednávce. To je cena za poctivou ruční výrobu, ale slibuji, že čekání bude stát za to.

Zvolte si variantu:

Cena od 1 490,00 Kč

Jak probíhá výroba ...

Mohlo by se Vám líbit...